
Полиця підвісна регульована потрійна Stalgast 1000x300x930 мм
19 669 ₴
- В наявності
- Код: 16428742
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця підвісна регульована потрійна від виробника Stalgast призначена для оснащення кухонь ресторанів, кафе та готелів. Конструкція виконана з нержавіючої сталі з розбірною системою кріплення. Розміри: 1000x300x930 мм. Простий монтаж забезпечується двома настінними спрямовуючими. Матеріал — високомісткісна нержавіюча сталь, що має стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Поверхня сталі характеризується низькою шорсткістю, що полегшує очищення та санітарну обробку. Матеріал зберігає свої механічні та хімічні властивості при високих і низьких температурах. Конструкція гвинтового типу дозволяє розбирати полицю за необхідності. Полиця може бути адаптована під індивідуальні вимоги замовника. Використовуються матеріали тільки перевірених та авторитетних виробників. Сучасне обладнання забезпечує професійну якість виконання замовлень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць | 3 |
| Конструкція | Розбірна |
| Мoдель | 981793100 |
| Монтаж | Настінний |
| Напрямні | 2 настінні |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця підвісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 669 ₴



