
Полиця навісна регульована потрійна Stalgast 1000x400x930 мм
21 870 ₴
- В наявності
- Код: 16428745
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна регульована потрійна від виробника Stalgast призначена для використання в ресторанах, кафе та інших комерційних харчових закладах. Розміри: 1000 мм (ширина) x 400 мм (глибина) x 930 мм (висота). Модель забезпечує надійне зберігання та організацію кухонного обладнання та інвентарю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість полиць | 3 |
| Мoдель | 1000x400x930 |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця навісна регульована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 870 ₴


