
Полиця Stalgast навісна розстібна потрійна 1100x400x930 мм нержавіюча сталь
22 908 ₴
- В наявності
- Код: 16428752
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна Stalgast 981794110 потрійна для оснащення кухонь ресторанів, барів та підприємств харчування. Розміри 1100x400x930 мм. Конструкція виконана з нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Полиця має регульовану (розстібну) конструкцію, що дозволяє адаптувати розміщення полиць під конкретні потреби. Конструкція гвинтова, монтаж простий. До комплекту входять 2 стінові рейки для кріплення. Нержавіюча сталь відзначається високою механічною міцністю, легко миється завдяки низькій шорсткості поверхні, зберігає свої властивості при високих та низьких температурах. Полиця призначена для професійного використання на підприємствах громадського харчування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 930 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Кількість полиць | 3 |
| Комплектація | 2 стінові ремені |
| Конструкція | Скручуваний |
| Мoдель | 981794110 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Простий |
| Регулювання | Регульована (переставна) |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця навісна |
| Тип кріплення | Навісна |
| Ширина | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 908 ₴



