
Полиця навісна Stalgast потрійна 1200x300x930 мм нержавіюча сталь
21 097 ₴
- В наявності
- Код: 16428754
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна потрійна від Stalgast призначена для обладнання кухонь ресторанів, кафе та готелів. Розміри: 1200x300x930 мм. Виготовлена з нержавіючої сталі, стійкої до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція розбірна, скручуваних. монтаж простий — поставляється з 2 настінними планками. Нержавіюча сталь має високу механічну міцність, легко миється завдяки низькій шорсткості поверхні, зберігає властивості при високих і низьких температурах. для професійної кухні. Компанія Stalgast може виготовити полицю в будь-яких розмірах згідно з вимогами клієнта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 300 мм |
| Кількість полиць | 3 |
| Комплектація | 2 настінні планки |
| Конструкція | Скручуваний |
| Мoдель | 981793120 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Настінний |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця навісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 097 ₴



