
Полиця навісна розстановна потрійна Stalgast 1200x400x930 мм нержавіюча сталь
22 640 ₴
- В наявності
- Код: 16428757
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна розстановна потрійна від виробника Stalgast призначена для використання в ресторанах, кафе та готельно-ресторанному господарстві. Виконана з нержавіючої сталі з конструкцією на основі гвинтового кріплення. Розміри: 1200x400x930 мм. Полиця має простий монтаж з використанням 2 настінних планок. Матеріал: нержавіюча сталь забезпечує високу стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Нержавіюча сталь характеризується високою механічною міцністю, легко миється завдяки малій шорсткості поверхні, зберігає свої властивості при високих і низьких температурах. Виробництво здійснюється на замовлення з часом виготовлення від 7 до 21 дня. Розміри можуть бути адаптовані під вимоги клієнта. Товар не підлягає поверненню через індивідуальне виготовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поворотність | Не можна повернути |
| Можливість адаптації розмірів | Да |
| Час виготовлення днів | 7-21 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Кількість кріпильних планок | 2 |
| Кількість полиць | 3 |
| Конструкція | Гвинтова |
| Легко миється | Да |
| Мoдель | 981794120 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для ресторанів, кафе, готельно-ректорного обладнання |
| Виробництво: | На замовлення |
| Простота монтажа | Простий монтаж |
| Стан | Нове |
| Температурний діапазон | Від низьких до високих температур |
| Тип | Полиця навісна |
| Тип монтажа | Настінний із планками |
| Стійкість до корозії | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 640 ₴


