
Полиця навісна Stalgast регульована потрійна 1300x300x930 мм
21 870 ₴
- В наявності
- Код: 16428760
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна регульована потрійна від виробника Stalgast призначена для використання у професійних кухнях, ресторанах та готелях. Модель розмірами 1300x300x930 мм забезпечує просторе сховище для кухонного обладнання, посуду та продуктів. Потрійна конструкція дозволяє розміщувати товари на трьох рівнях. Регульована висота полиць забезпечує гнучкість у організації простору.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 30 мм |
| Кількість полиць | 3 |
| Мoдель | 1300x300x930 |
| Призначення | Для ресторану та кухні |
| Регулювання висоти | Да |
| Тип | Полиця навісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 870 ₴


