
Полиця навісна розставна потрійна Stalgast 1400x400x930 мм нержавіюча сталь
24 599 ₴
- В наявності
- Код: 16428766
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна розставна потрійна Stalgast модель 981804140 призначена для обладнання кухонь ресторанів, кафе та готельних приміщень. Виготовлена з нержавіючої сталі, яка забезпечує високу стійкість до корозії та впливу всіх харчових продуктів. Розміри: 1400x400x930 мм. Конструкція гвинтова, забезпечує простий монтаж. оснащена 3 настінними смугами. Нержавіюча сталь характеризується високою механічною міцністю, легко моється завдяки гладкій поверхні, зберігає свої властивості при високих і низьких температурах. Товар виробляється під замовлення індивідуально, час виготовлення від 7 до 21 дня. Габаритні розміри можуть бути адаптовані відповідно до вимог клієнта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Кількість полиць | 3 |
| Конструкція | Скручуваний |
| Мoдель | 981804140 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця навісна |
| Тип монтажа | Настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 599 ₴


