
Полиця навісна регульована потрійна Stalgast 1500x400x930 мм
25 195 ₴
- В наявності
- Код: 16428775
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна регульована потрійна від виробника Stalgast призначена для обладнання кухонь ресторанів і готелів. Виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує високу стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція гвинтова, що забезпечує простоту монтажу. Розміри: 1500х400х930 мм. Полиця включає 3 горизонтальні напрямні для кріплення до стіни. Нержавіюча сталь характеризується високою механічною міцністю, низькою шорсткістю поверхні, що полегшує очищення. Матеріал зберігає свої властивості як при високих, так і при дуже низьких температурах. Усі вироби з нержавіючої сталі виробляються на замовлення з часом виготовлення від 7 до 21 днів. Розміри можуть бути адаптовані під індивідуальні вимоги клієнта. Полиця ідеально підходить для професійних кухонь і закладів громадського харчування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість індивідуальної адаптації | Да |
| Час реалізації замовлення | Від 7 до 21 днів |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість полиць | 3 |
| Конструкція | Скручуваний |
| Легкість очищення | Да |
| Мoдель | 981804150 |
| Призначення | Для кухонь ресторанів і готелів |
| Виробництво: | На замовлення |
| Розміри | 1500х400х930 |
| Регульованість | Да |
| Температурний діапазон | Від мінусових до високих температур |
| Тип | Полиця навісна |
| Тип кріплення | Настінне |
| Тип монтажа | Простий монтаж |
| Стійкість до корозії | Висока |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 195 ₴


