
Полиця навісна розставна потрійна Stalgast 1600x300x930 мм
24 340 ₴
- В наявності
- Код: 16428778
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна розставна потрійна від виробника Stalgast призначена для використання в ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування. Виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція гвинтова, проста в монтажу. Розміри: 1600х300х930 мм. Нержавіюча сталь характеризується високою механічною міцністю, легко миється завдяки гладкій поверхні, зберігає свої властивості при високих і низьких температурах. Полиця оснащена 3 навісними рейками. Всі полиці, шафи та меблі з нержавіючої сталі можуть бути виготовлені на замовлення відповідно до індивідуальних вимог клієнта. Виріб ідеально підходить для професійних кухонь та господарських приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 1600 мм |
| Кількість рейок | 3 |
| Конструкція | Скручуваний |
| Мoдель | 981803160 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для ресторанів і кафе |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця навісна |
| Тип монтажа | Навісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 340 ₴



