
Полиця навісна переставна потрійна Stalgast 700x300x930 мм нержавіюча сталь
17 961 ₴
- В наявності
- Код: 16428790
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна переставна потрійна Stalgast 700x300x930 мм призначена для оснащення кухонь ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Виготовлена з нержавіючої сталі, яка володіє високою стійкістю до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція гвинтова, що забезпечує простоту монтажу. У комплекті поставляються 2 настінні планки (рейки) для кріплення. Розміри: 700x300x930 мм (ширина x глибина x висота). Нержавіюча сталь відрізняється високою механічною міцністю, легко піддається чищенню завдяки гладкій поверхні, зберігає свої властивості при високих і низьких температурах. Полиця може бути замовлена в інших розмірах відповідно до індивідуальних вимог клієнта. Виробництво здійснюється на замовлення з часом виготовлення від 7 до 21 днів. Товари з нержавіючої сталі не підлягають поверненню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 981793070 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 300 мм |
| Кількість полиць | 3 |
| Комплектація | 2 настінні рейки |
| Конструкція | Скручуваний |
| Кріпити | Настінне |
| Мoдель | 700x300x930 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для ресторанів і кафе |
| Переставність | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця навісна |
| Тип монтажа | Настінний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 961 ₴



