
Полиця навісна регульована потрійна Stalgast 800x400x930 мм з нержавіючої сталі
20 628 ₴
- В наявності
- Код: 16428799
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна регульована потрійна від виробника Stalgast призначена для використання в ресторанах, готелях та закладах громадського харчування. Розміри: 800x400x930 мм. Матеріал виготовлення - нержавіюча сталь, яка забезпечує стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція гвинтова (розбірна). До комплектації входять 2 настінні рейки для кріплення. Нержавіюча сталь характеризується високою механічною міцністю, простотою в догляді завдяки гладкій поверхні, зберігає властивості при високих та низьких температурах. Полиця виготовляється на замовлення індивідуально під вимоги клієнта, час виробництва - від 7 до 21 дня. Простий монтаж. Усі розміри можуть бути адаптовані під специфічні вимоги замовника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість полиць | 3 |
| Комплектація | 2 настінні рейки для кріплення |
| Конструкція | Скручуваний |
| Мoдель | 800x400x930 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Навісний |
| Простий монтаж | Да |
| Регульована | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця навісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 628 ₴



