
Полиця навісна рухома потрійна Stalgast 900x400x930 мм нержавіюча сталь
20 827 ₴
- В наявності
- Код: 16428805
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця навісна рухома потрійна від Stalgast призначена для використання в готелях, ресторанах та інших харчових виробництвах. Виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Розміри: 900x400x930 мм. Конструкція скріплена гвинтами, що дозволяє легко зібрати та розібрати полицю. У комплекті 2 настінні рейки для кріплення. Нержавіюча сталь характеризується високою механічною міцністю, низькою шорсткістю поверхні, легко миється, зберігає властивості як при високих, так і при низьких температурах. Усі вироби з нержавіючої сталі виробляються на замовлення з часом реалізації від 7 до 21 дня. Розміри можуть бути адаптовані під вимоги клієнта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Комплектація | 2 настінні рейки |
| Конструкція | Скреплена гвинтами |
| Кріпити | Навісна |
| Мoдель | 900x400x930 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Особливість | Рухома, регульована |
| Простота монтажа | Простий монтаж |
| Стан | Нове |
| Тип | Полиця навісна |
| Характеристика | Потрійна (трахрівнева) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 827 ₴


