
Стіл Stalgast зі зливом двокамерним з блоком двох шухляд 1900x600x850 мм
74 745 ₴
- В наявності
- Код: 16428953
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробничий Stalgast зі зливом двокамерним, блоком двох шухляд і полицею, модель 981086190. Розміри: 1900×600×850 мм. Конструкція виконана з високоякісної нержавіючої сталі феритної AISI 445. Задній борт висотою 40 мм. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Всі елементи з'єднані зварюванням. Дві камери зливу з розмірами 40×40×25 см. Передбачено отвір під батарею діаметром 33 мм. Полиця підвищує жорсткість конструкції та забезпечує практичне зберігання. Блок двох шухляд дозволяє безпечно зберігати кухонне обладнання. для підприємств громадського харчування, харчової промисловості, ресторанних і готельних кухонь, їдалень, м'ясних та молочних цехів. Сумісний з виробничими лініями шириною 600 мм. Можливі доп. опції: виготовлення в будь-яких розмірах, з різних видів нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), товщина листа від 0,8 до 2 мм, без бортів або з додатковими бортами, кастомна форма стільниці, підвісні шухляди, посилення, ламінування, полиця на будь-якій висоті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр отвору під батарею | 33 |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 981086190 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Підприємства громадського харчування, кухні ресторанів, готелів, столові, цехії |
| Наявність полиці | Да |
| Розміри камери зливання | 40×40×25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Сумісність із лініями | Лінії 600 мм |
| Стан | Нове |
| Спосіб поєднання елементів | Зварювання |
| Тип | Стіл виробничий зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 745 ₴


