
Стіл Stalgast зі зливом двокамерним 1500x700x850 мм з шуфладами
73 339 ₴
- В наявності
- Код: 16428968
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерним з лівої сторони з блоком двох шуфлад і полицею виробництва компанії Stalgast, модель 981087150. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ферито-аустенітної AISI 445. Загальні розміри 1500×700×850 мм. Кожна камера зливу має розміри 50×50×25 см. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Усі елементи стола сполучені зварними швами. На стільниці є задній борт висотою 40 мм та вирізаний отвір під змішувач діаметром 33 мм. Блок двох шуфлад дозволяє безпечно зберігати елементи кухонного обладнання. Міцна робоча полиця покращує жорсткість конструкції та забезпечує додаткову функціональність. Меблі ідеально підходять для гастрономічних закладів, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних крамниць, молочних підприємств, а також як елемент для кухонь з нагрівальними лініями серії 700. За бажанням клієнта можливе виготовлення в інших розмірах, з інших видів нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з товщиною листа від 0.8 до 2 мм, без бортів або з додатковими бортами різної висоти, з вирізами та в різних формах стільниці, з підвісними шуфладами в місцях без конфліктів зі зливом, з тисненням стільниці тільки в області зливу, з посиленням, з демпфуванням стільниці ламінованою пластиною, з полицею на будь-якій висоті від підлоги, з отвором зливу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору під змішувач | 33 |
| Довжина: | 150 мм |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Кількість шуфладів | 2 |
| Мoдель | 981087150 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Наявність полиці | Да |
| Розміри камери зливання | 50x50x25 |
| Розташування зливу | Лівий бік |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип з'єднання | Зварні шви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 339 ₴


