
Стіл зі зливом двокамерним Stalgast 1500x600x850 мм з шухлядами
69 475 ₴
- В наявності
- Код: 16428972
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерним з правої сторони, блоком двох шухляд і полицею, розміри 1500×600×850 мм, виробництво компанії Stalgast (індекс 981076150). Виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі марки AISI 445 (феритна). Задній край висотою 40 мм. Меблі оснащені чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Елементи стола з'єднані зварними швами. Кожна камера зливу має розміри 40×40×25 см. оснащена вирізаним отвором під кран діаметром 33 мм. Міцна поличка поліпшує жорсткість конструкції та практична у використанні. Блок двох шухляд дозволяє безпечно зберігати елементи кухонного обладнання. Призначений для гастрономічних закладів, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, столових підприємств та шкіл, м'ясопереробних та молочних підприємств, а також як додатковий елемент для кухонь з нагрівальними системами лінії 600.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр отвору під кран | 33 |
| Задний край | 40 |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Мoдель | 981076150 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 (феритна) |
| Призначення | Гастрономічні установи, ресторанні кухні, шкільні столові, м'ясопереробні та молочні підприємства |
| Полиця | Да |
| Розміри камери зливання | 40×40×25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Спосіб поєднання елементів | Зварні шви |
| Тип | Кухонний стіл зі зливом |
| Ящики | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 475 ₴



