
Стіл Stalgast зі двокамерною мийкою 1500x700x850 мм нержавіюча сталь
66 812 ₴
- В наявності
- Код: 16428978
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі вбудованою двокамерною мийкою виробництва Stalgast, модель 981077150, призначений для професійних кухонь ресторанів, готелів, столових, харчових виробництв та м'ясних цехів. Виготовлений з високої якості нержавіючої ферритичної сталі AISI 445. Розміри: 1500x700x850 мм. Оснащений блоком з двох висувних ящиків та практичною робочою полицею, яка підвищує жорсткість конструкції та забезпечує додаткове сховище. Задній край висотою 40 мм. Мийка має дві камери розміром 50х50х25 см. Стіл підтримується чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм від краю стільниці. Всі елементи з'єднані зварними швами. Отвір під змішувач діаметром 33 мм. для підприємств харчової промисловості, що потребують надійного та функціонального обладнання для робочих зон з лініями розподілу тепла серії 700.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Внутрішні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору під змішувач | 33 |
| Задний край | 40 |
| Кількість мийних камер | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 981077150 |
| Призначення | Професійні кухні, харчові виробництва, ресторани, готелі |
| Наявність полиці | Да |
| Розмір камери мийки | 50х50х25 |
| Розташування мийки | Права сторона |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Спосіб поєднання елементів | Зварні шви |
| Тип | Стіл із вбудованою мийкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 812 ₴


