
Стіл Stalgast зі змивачем двокамерний з блоком шуфлад 1600х600х850 мм
70 885 ₴
- В наявності
- Код: 16428984
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Stalgast зі змивачем двокамерним (двосекційний) з блоком з двох шуфлад і полицею. Розміри: 1600х600х850 мм. Призначений для використання у професійних кухнях, ресторанах та готельному обладнанні. Виготовлений виробником Stalgast, відомим виробником професійного кухонного обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Комплектація | Блок із двома шуфлядами та полицею |
| Мoдель | 1600х600х850 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 885 ₴


