
Стіл Stalgast зі зливом двокамерний з шухлядами та полицею 1600x700x850 мм
74 745 ₴
- В наявності
- Код: 16428990
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл з нержавіючої сталі зі зливом двокамерний, оснащений блоком з двох шухляд та полицею, виробництва компанії Stalgast (індекс 981077160). Виготовлений з високої якості нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Розміри: 1600х700х850 мм. Задній борт висотою 40 мм. Меблі мають чотири ноги, задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці. Елементи стола з'єднані за допомогою зварювання. Дві камери мийки розміром 50х50х25 сантиметрів кожна. У стільниці передбачено отвір під змішувач діаметром 33 мм. Полиця забезпечує жорсткість конструкції та практичність використання. Блок шухляд дозволяє безпечно зберігати елементи обладнання кухні. для ресторанів, готелів, професійних кухонь, їдалень, м'ясних цехів, молокозаводів та як елемент доповнюючий кухні з тепловими лініями серії 700. На бажання можливе виготовлення в додаткових варіантах: з нержавіючої сталі інших марок (наприклад AISI 304), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, зі змінною висотою бортів, з різними вирізами та формами стільниці, з навісними шухлядами в інших місцях, з прихованим кріпленням, з посиленням та віброізоляцією пластиною, з полицею на будь-якій висоті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору під змішувач | 33 |
| Кількість камер мийки | 2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 981077160 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для ресторанів, готелів, професійних кухонь, столових, м'ясних цехів, молокозаводів |
| Наявність полиці | Да |
| Розміри камери мийки | 50х50х25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Спосіб кріплення елементів | Зварювання |
| Тип | Робочий стіл зі зливом |
| Товщина листа сталі | от 0.8 до 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 745 ₴


