
Стіл Stalgast зі зливом двокамерний з блоком шухлад та полицею 1700×700×850 мм
76 677 ₴
- В наявності
- Код: 16428996
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробництва компанії Stalgast зі сливом двокамерний з блоком двох шухлад та полицею, розміри 1700×700×850 мм, артикул 981077170. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Задний кант висотою 40 мм. Меблі оснащені чотирма ніжками, при цьому задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Елементи стола з'єднані зварюванням. для гастрономічних об'єктів, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, столових, м'ясних та молочних підприємств. Міцна полиця підвищує жорсткість конструкції та дуже практична. Блок двох шухлад дозволяє безпечно зберігати елементи кухонного обладнання. Меблі мають вирізане отвір під змішувач діаметром 33 мм. Розміри камери раковини: 50×50×25 см. За замовленням можливе виготовлення в додаткових варіантах: у довільних розмірах з точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без кантів або з додатковими кантами довільної висоти, з вирізами та довільною формою стільниці, з підвісними шухладами в місцях, що не конфліктують зі сливом, з тисненням стільниці тільки в області раковини, з посиленням та демпфуванням стільниці ламінованою плитою, з полицею на довільній висоті від статі, з відводом з раковини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього канта | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору під змішувач | 33 |
| Кількість камер раковини | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Кількість шуостерів | 2 |
| Мoдель | 981077170 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Метод з'єднання елементів | Зварювання |
| Призначення | Для гастрономічних об'єктів, ресторанів, готелів, столових, м'ясних і молочних підприємств |
| Наявність полиці | Да |
| Розміри камери раковини | 50×50×25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 677 ₴



