
Стіл зі зливом двокамерним Stalgast 1800x700x850 мм з шухлядами
77 962 ₴
- В наявності
- Код: 16429001
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерним з правої сторони з блоком двох шухляд і полицею виробництва компанії Stalgast (індекс 981077180). Виготовлений з високої якості нержавіючої сталі феритної AISI 445. Задній борт висотою 40 мм. Меблі оснащені чотирма ніжками — задні ніжки стола змішені на 80 мм відносно стільниці. Елементи стола з'єднані зварними швами. Розміри: 1800x700x850 мм. Розміри кожної камери мийки: 50x50x25 см. Меблі мають вирізане отвір під змішувач діаметром 33 мм. для ресторанів, готелів, харчових виробництв, професійних кухонь, їдалень, м'ясних цехів та молочних виробництв. Міцна полиця підвищує жорсткість конструкції та дуже практична. Блок двох шухляд дозволяє безпечно зберігати елементи кухонного обладнання. Можливо виконання додаткових опцій за запитом клієнта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 180 мм |
| Діаметр отвору під змішувач | 33 |
| Кількість камер мийки | 2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 981077180 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, харчових виробництв |
| Наявність полиці | Да |
| Розміри камери мийки | 50x50x25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Спосіб з'єднання | Зварні шви |
| Сторона мийки | Правая |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 962 ₴



