
Стіл Stalgast зі зливом двокамерний 1800х700х850 мм
86 715 ₴
- В наявності
- Код: 16429029
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Stalgast зі вбудованим двокамерним зливом, оснащений блоком з трьох ящиків та полицею. Призначений для використання в професійних кухнях, їдальнях та закладах громадського харчування. Розміри: 1800х700х850 мм. Виробник Stalgast спеціалізується на обладнанні для готельно-ресторанного бізнесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 700 мм |
| Кількість секцій зливу | 2 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Комплектація | Блок із трьох ящиків, полиця |
| Мoдель | 700x850 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 715 ₴


