
Стелаж складський Stalgast 1000x500x1800 мм повні полиці
22 508 ₴
- В наявності
- Код: 16429031
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж складський Stalgast призначений для зберігання товарів у магазинах, ресторанах, готелях та складських приміщеннях. Розміри: ширина 1000 мм, глибина 500 мм, висота 1800 мм. Оснащений повними полицями для рівномірного розподілу навантаження. Конструкція дозволяє ефективно використовувати простір та організувати зберігання різних товарів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Мoдель | 1000x500x1800 |
| Тип | Стелаж складаний |
| Тип полиць | Повні полиці |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 508 ₴


