
Стіл із мийкою двокамерною Stalgast з блоком трьох ящиків 1800x600x850 мм
81 701 ₴
- В наявності
- Код: 16429032
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробництва Stalgast (модель 981106180) призначений для професійних кухонь, ресторанів, готелів, харчових виробництв та столових. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ferritic AISI 445. Стіл оснащений двома прямокутними мийками розмірами 40×40×25 см з глибокими чашами, блоком з трьох висувних ящиків для безпечного зберігання кухонного обладнання та робочою полицею, яка підвищує жорсткість конструкції та практичність використання. Загальні розміри: 1800×600×850 мм. Задній край стола висотою 40 мм запобігає потраплянню рідини на полицю. Стіл має чотири опори, при цьому задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці. Усі елементи з'єднані зварними швами для міцності. У столі передбачено отвір діаметром 33 мм для встановлення змішувача. Меблі ідеально підходять для ліній продуктивності 600 мм і можуть бути модифіковані за замовленням клієнта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 180 мм |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Кількість мийок | 2 |
| Кількість опор | 4 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Мoдель | 981106180 |
| Матеріал | Неіржавка сталь ferritic AISI 445 |
| Наявність полиці | Да |
| Призначення | Професійні кухні, ресторани, готелі, харчове виробництво, столові |
| Розмір мийки | 40×40×25 |
| Серія | Лінія 600 мм |
| Зміщення задніх опор | 80 |
| Стан | Нове |
| Спосіб з'єднання | Зварні шви |
| Тип | Стіл із мийкою |
| Тип мийки | Двокамерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 701 ₴



