
Стіл Stalgast зі зливом двокамерний з блоком ящиків 1900х700х850 мм
88 139 ₴
- В наявності
- Код: 16429035
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробничий Stalgast зі вбудованим двокамерним зливом, оснащений блоком з трьох висувних ящиків та полицею. Розміри: 1900 x 700 x 850 мм. Призначений для використання на кухнях ресторанів, кафе та інших харчових підприємств. Професійне обладнання для організації робочого простору на кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 190 мм |
| Комплектація | Блок трьох ящиків і полиця |
| Конфігурація | Двокамерний злив |
| Мoдель | Зі зливом двокамерний 1900х700х850 |
| Призначення | Для ресторанів і кафе |
| Тип | Виробничий стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 139 ₴


