
Стіл Stalgast зі зливом двокамерним, блоком трьох ящиків і полицею 1900x700x850 мм
88 139 ₴
- В наявності
- Код: 16429038
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний стіл зі зливом для підприємств громадського харчування, виробництва Stalgast, модель 981097190. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі марки AISI 445 (ферітна). Стіл має розміри 1900×700×850 мм і оснащений двокамерним зливом з діаметром отвору 33 мм. Камери зливу мають розміри 50×50×25 см. Конструкція включає три ящики для зберігання кухонного обладнання та міцну робочу полицю, яка підвищує жорсткість конструкції та забезпечує зручність у роботі. Задня борт має висоту 40 мм. Стіл спирається на чотири ноги, задні нижні частини зміщені на 80 мм відносно столешниці. Всі елементи з'єднані зварними швами. для ресторанів, готелів, їдалень, м'ясних та молочних виробництв. За бажанням можливо виготовлення в нестандартних розмірах, з інших марок нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, з різними варіантами борту, посиленою конструкцією та ламінованим покриттям столешниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору під змішувач | 33 |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Мoдель | 981097190 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Підприємства громадського харчування, ресторани, готелі, столові, виробництва |
| Наявність полиці | Да |
| Розміри камери зливання | 50x50x25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип поєднання елементів | Зварні шви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 139 ₴


