
Стіл зі зливом двокамерний Stalgast 1400x700x850 мм з шухлядами
80 416 ₴
- В наявності
- Код: 16429041
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерний Stalgast призначений для використання в ресторанах, кафе та харчових виробництвах. Модель оснащена двома секціями мийки, блоком з трьох висувних шухляд та полицею для зберігання посуду та інвентарю. Розміри: 1400x700x850 мм. Виріб виготовлений з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність та простоту в догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 700 мм |
| Кількість секцій мийки | 2 |
| Мoдель | 700x850 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для ресторанів і кафе |
| Полиця | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Ящики | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 416 ₴


