
Стіл Stalgast із двокамерною мийкою, блоком трьох шуфлад 1400x700x850 мм
80 416 ₴
- В наявності
- Код: 16429050
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл із двокамерною мийкою з лівої сторони з блоком трьох шуфлад і полицею виробництва компанії Stalgast (індекс 981107140). Розміри: 1400×700×850 мм. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Задній кант висотою 40 мм. Меблі оснащені чотирма ніжками - задні ніжки стола зміщені на 80 мм відносно стільниці. Елементи стола з'єднані за допомогою зварювання. Стіл нержавіючий із двома мийками і блоком трьох шуфлад для гастрономічних закладів, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних та молочних підприємств. Міцна полиця підвищує жорсткість конструкції та дуже практична. Блок трьох шуфлад дозволяє безпечно зберігати елементи обладнання кухні. Меблі мають вирізане отвір під батарею діаметром 33 міліметра. Розміри камери мийки: 50×50×25 сантиметрів. Стіл можливо виготовити за спеціальними замовленнями з індивідуальними розмірами (до 1 мм точності), з різних типів нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з товщиною листового металу від 0,8 до 2 мм, без кантів або з додатковими кантами різної висоти, з вирізами та у різній формі стільниці, з підвісними шуфладами, з різним розташуванням полиці за висотою від підлоги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 140 мм |
| Задний кант | 40 мм |
| Кількість ніжок | 4 |
| Кількість шуфладів | 3 |
| Мoдель | 981107140 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Мийка | Двокамерна |
| Мийка розташування | Ліва |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, столових, підприємств харчової промисловості |
| Наявність полиці | Да |
| Отвір під батарею | Так, діаметр 33 мм |
| Розміри | 1400x700x850 |
| Розміри камери мийки | 50x50x25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 мм |
| Стан | Нове |
| Спосіб поєднання елементів | Зварювання |
| Тип | Стіл із вбудованою мийкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 416 ₴



