
Стіл зі зливом двокамерний Stalgast з блоком трьох шухляд 1500x600x850 мм
77 320 ₴
- В наявності
- Код: 16429053
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерний з правої сторони, блоком трьох шухляд та робочою полицею виробництва Stalgast (індекс 981096150). Виконаний з високоміцної нержавіючої сталі ferritic AISI 445. Задній борт висотою 40 мм. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Всі елементи з'єднані зварними швами. Кожна камера зливу має розміри 40×40×25 см. У столі передбачене отвір під змішувач діаметром 33 мм. Загальні розміри: 1500×600×850 мм. Робоча полиця забезпечує жорсткість конструкції та зручність використання. Блок з трьох шухляд дозволяє безпечно зберігати кухонне устаткування. для ресторанів, готелів, харчового виробництва, шкільних та заводських їдалень, м'ясних та молочних підприємств. Сумісний з устаткуванням серії 600.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 1500 мм |
| Задний борт | 40 |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Кількість шуфляд | 3 |
| Мoдель | 981096150 |
| Матеріал | Неіржавка сталь ferritic AISI 445 |
| Отвір під змішувач | 33 |
| Робоча полиця | Да |
| Розміри камери зливання | 40×40×25 |
| Розташування зливу | Права сторона |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип з'єднання | Зварювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 320 ₴



