
Стіл Stalgast зі зливом двокамерним з блоком трьох шухлад 1500х700х850 мм
82 208 ₴
- В наявності
- Код: 16429062
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерним з лівої сторони, блоком трьох ящиків та полицею робочою 1500×700×850 мм виробництва компанії Stalgast (індекс 981107150). Виконаний з високої якості нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Кант задній висотою 40 мм. Меблі оснащені чотирма ногами, задні ноги стола зміщені на 80 мм відносно стільниці. Елементи стола з'єднані за допомогою зварювання. Дві камери зливу з розмірами 50×50×25 сантиметрів. Передбачено отвір під змішувач діаметром 33 міліметра. Полиця збільшує жорсткість конструкції та практична у використанні. Блок трьох ящиків дозволяє безпечно зберігати елементи обладнання кухні. для ресторанів, готелів, кухонь на підприємствах, їдалень, м'ясних та молочних цехів. Можливі додаткові опції: виготовлення в будь-яких розмірах з точністю 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без кантів або з додатковими кантами довільної висоти, з вирізами та в довільній формі стільниці, з підвісними ящиками в місцях без конфлікту зі зливом, з видавлюванням тільки біля зливу, з посиленням або звукоізоляцією ламінованою плитою, з полицею на будь-якій висоті, з водостічним отвором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота канта заднього | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 1500 мм |
| Діаметр отвору під змішувач | 33 |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Мoдель | 981107150 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Наявність полиці | Да |
| Розміри камери зливання | 50х50х25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип поєднання елементів | Зварювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 208 ₴



