
Стелаж складський Stalgast з повними полицями 1000х700х1800 мм нержавіюча сталь
25 334 ₴
- В наявності
- Код: 16429068
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж складський Stalgast призначений для використання в готельно-ресторанному господарстві та інших професійних харчових закладах. Виготовлений з нержавіючої сталі, що мають високу стійкість до корозії та всіх харчових продуктів. Конструкція розбірна, гвинтова, передбачена можливість самостійного монтажу. Розміри: висота 1800 мм, глибина 700 мм, ширина 1000 мм. Полиці повні (без решіток), максимальне допустиме навантаження на одну полицю становить 70 кг. Ноги виконані з кутового профілю і з'єднуються з полицями за допомогою болтів. Ноги, шафи та основи виготовлені з міцних і стійких 40-мм профілів. Усі модулі оснащені регульованими опорними ніжками (діапазон регулювання 0-25 мм) та задньою кромкою висотою 40 мм. Матеріал відрізняється високою механічною міцністю, при малій шорсткості поверхні легко миється, зберігає властивості як при високих, так і при низьких температурах. Виріб виготовляється на замовлення, строк виконання від 7 до 21 дня. Розміри можуть бути адаптовані під індивідуальні вимоги замовника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 700 мм |
| Діапазон регулювання ніг | 0-25 |
| Задня крайка | 40 |
| Конструкція | Скручуваний |
| Кріплення полиць | Гвинти |
| Мoдель | 981887100 |
| Максимальне навантаження на полицю | 70 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Застосування | Вітальнично-ресторове господарство |
| Профиль ног | 40 мм |
| Регульовані ноги | Да |
| Способ монтажа | Самостійний збірний |
| Термін виготовлення | 7-21 |
| Тип | Стелаж складаний |
| Тип ног | Кутовий профіль |
| Тип полиць | Повні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 334 ₴



