
Стелаж Stalgast магазинний 600x500x1800 мм нержавіюча сталь
21 454 ₴
- В наявності
- Код: 16429071
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж магазинний Stalgast (модель 981855060) з повними полицями розмірами 600×500×1800 мм виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі з ферит-ними властивостями AISI 445. Конструкція включає чотири повні полиці товщиною 3 см і опори з профілю 30×30 мм. Ноги з'єднуються з поліцями за допомогою болтів. Максимальне навантаження на одну полицю становить 70 кг/м2 корисної площі. Стелаж постачається у розібраному вигляді для самостійного монтажу. Призначений для використання в харчових підприємствах, ресторанах, готелях, шкільних та дошкільних кухнях, їдальнях, харчових виробництвах, складах, молочних заводах, морозивницях, пекарнях, м'ясних лавках та інших професійних приміщеннях, які потребують стійкої та легко моючої меблі. Особливо підходить для обробки овочів і фруктів, транспортування продуктів та роботи в шоколадних майстернях. Важливо: стелаж несумісний з чистячими засобами, які містять хлор, оскільки це може пошкодити поверхню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість полиць | 4 |
| Мoдель | 981855060 |
| Максимальне зусилля на полицю | 70 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Профіль опори | 30x30 |
| Стан | Нове |
| Спосіб кріплення | Болтове з'єднання |
| Тип | Стелаж магазинний |
| Тип полиць | Повні |
| Товщина полиці | 3 |
| Форма комплектації | Розібраний вигляд для самостійного складання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 454 ₴



