
Стіл зі зливом двокамерним Stalgast з блоком трьох шухляд 1700x600x850 мм
80 416 ₴
- В наявності
- Код: 16429073
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерним (зліва) з блоком трьох шухляд і полицею робочою розміром 1700×600×850 мм виробництва компанії Stalgast (артикул 981106170). Виготовлений з високої якості нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Кант задній висотою 40 мм. Меблі оснащені чотирма ніжками — задні ніжки стола зміщені на 80 мм щодо стільниці. Елементи стола з'єднані зварними швами. Стіл має два зливи, блок з трьох шухляд і полицю для зберігання. для гастрономічних об'єктів, харчової промисловості, професійних ресторанних і готельних кухонь, столових підприємств і шкіл, м'ясних і молочних виробництв. Міцна полиця покращує жорсткість конструкції та дуже практична. Блок трьох шухляд дозволяє безпечно зберігати елементи кухонного обладнання. Меблі мають вирізане отвір під батарею діаметром 33 мм. Розміри камери 40×40×25 см. За додаткову плату можливе виготовлення в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з будь-якого виду нержавіючої сталі, з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без кантів або з додатковими кантами будь-якої висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота канта заднього | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 170 мм |
| Діаметр отвору під батарею | 33 |
| Кількість зливів | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Конфігурація | З блоком трьох шуфлад і полицею |
| Мoдель | 981106170 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для гастрономічних об'єктів, кухонь ресторанів, готелів, столових, харчових виробництв |
| Розміри камери | 40x40x25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Спосіб з'єднання | Зварні шви |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 416 ₴



