
Стіл зі зливом двокамерний Stalgast 1700x700x850 мм з блоком шуфлад
85 169 ₴
- В наявності
- Код: 16429079
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний стіл зі зливом двокамерний виробництва Stalgast (індекс 981107170) для використання в ресторанах, готелях, кухнях харчопереробних підприємств, м'ясних та молочних виробництв. Стіл виконаний з високопрочної нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Розміри: 1700×700×850 мм. Стіл оснащений двома камерами зливу розмірами 50×50×25 см кожна та має вирізане отвір під кран діаметром 33 мм. Конструкція включає блок із трьох висувних шуфлад для зберігання кухонного обладнання та міцну робочу полицю, яка забезпечує жорсткість конструкції. Задній кант висотою 40 мм. Стіл спирається на чотири ніжки, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Усі елементи з'єднані міцними зварними швами. Робоча полиця значно підвищує жорсткість конструкції та є практичним рішенням для розміщення необхідного обладнання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 1700 мм |
| Задний кант | 40 |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість шуфладів | 3 |
| Конструкція | Зварні шви |
| Мoдель | 981107170 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Наявність блока шуфлад | Да |
| Наявність робочої полиці | Да |
| Отвір під кран | 33 |
| Застосування | Ресторани, готелі, кухні харчових підприємств, м'ясні виробництва, молочні виробництва, такі. |
| Розміри камери | 50×50×25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 169 ₴


