
Стелаж магазинний Stalgast з повними полицями 700х400х1800 мм
17 961 ₴
- В наявності
- Код: 16429087
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж магазинний Stalgast призначений для зберігання продуктів і організації простору в закладах громадського харчування. Модель має розміри 700х400х1800 мм і виконана з нержавіючої сталі. Стелаж оснащений чотирма повними полицями з максимальним допустимим навантаженням 70 кг на одну полицю. Конструкція збирається самостійно за допомогою болтів та гайок. Ножки виготовлені з кутника та надійно з'єднані з полицями через гвинти. Полиці мають можливість регулювання по висоті. Меблі поставляються у розібраному вигляді. Стабільність та міцність конструкції забезпечена якісним матеріалом і надійною системою кріплення. для використання в ресторанах, кафе, готелях та інших закладах громадського харчування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вантажність полиці | 70 |
| Кількість полиць | 4 |
| Мoдель | 981884070 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Самостійне збирання |
| Ніжки | Кутовий профіль |
| Регулювання полиць | Да |
| Спосіб кріплення ніжок | Болти та гайки |
| Тип | Стелаж магазинний |
| Тип конструкції | Скручуваний |
| Тип полиць | Повні полиці |
| Форма постачання | У розібраному вигляді |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 961 ₴


