
Стелаж Stalgast магазинний 800x400x1800 мм розбірний
22 132 ₴
- В наявності
- Код: 16429093
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж Stalgast магазинний розбірний призначений для зберігання товарів у ресторанах, готелях та торгових приміщеннях. Розміри: ширина 800 мм, глибина 400 мм, висота 1800 мм. Конструкція виконана з профілю 30x30 мм. Ноги з'єднані з полицями за допомогою болтів, що забезпечує надійне кріплення. Максимальне допустиме навантаження на одну полицю становить 70 кг/м². Стелаж легко збирається і розбирається завдяки болтовому з'єднанню, що полегшує транспортування та розміщення на об'єкті. Полиці розташовані максимально повно, що забезпечує максимальну корисну площу для зберігання. Артикул виробника: 981854080.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Конструкція | Розбірна |
| Мoдель | 981854080 |
| Максимальне навантаження на полицю | 70 |
| Матеріал профілю | Сталь |
| Розмір профілю ніг | 30x30 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стелаж складаний |
| Тип кріплення | Болтове з'єднання |
| Тип полиць | Повні полиці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 132 ₴



