
Стіл Stalgast зі зливом двокамерний 1700 x 700 x 900 мм для кухні
48 496 ₴
- В наявності
- Код: 16429094
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Stalgast зі зливом двокамерним розмірами 1700 x 700 x 900 мм призначений для професійних кухонь та закладів громадського харчування. Конструкція має вбудоване місце для розміщення холодильника або посудомийної машини. Виріб виготовлений з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність та легкість у догляді. Високі гігієнічні вимоги до продукції роблять її ідеальним рішенням для ресторанів, кав'ярень та їдалень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Мoдель | Стіл зелень двокамерний 1700 x 700 x 900 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Професійна кухня, ресторан, кафе |
| Наявність місця під холодильник або посудомийну машину | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 496 ₴


