
Стіл зі зливом двокамерний Stalgast 1700x600x900 мм з місцем під холодильник
46 564 ₴
- В наявності
- Код: 16429097
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробництва Stalgast модель 981036170 зі зливом двокамерний з місцем для вбудовування холодильника або посудомийної машини. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі аустенітної AISI 445. Розміри 1700x600x850 мм (висота за описом 850 мм, а не 900 мм як у назві). Задній борт висотою 40 мм. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки змішені на 80 мм щодо стільниці. Поставляється в зібраному вигляді у формі зварної конструкції. Місце під холодильник або посудомийку має ширину 61,5 см. Отвір для змішувача діаметром 33 мм розміщений на задній кромці між двома камерами. Розміри кожної камери 40x40x25 см. Професійна меблі для ресторанів, готельно-ресторанного бізнесу, підприємств харчової промисловості, їдалень, шкільних кухонь, м'ясних та молочних цехів. Сумісна з модульними кухонними системами на базі 600 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Задний борт | 40 |
| Кількість камер раковини | 2 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Мoдель | 981036170 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Місце під посудомийку | Да |
| Місце під холодильник | Да |
| Призначення | Професійні кухні, ресторани, готелі, столові, харчові виробництва |
| Розміри камери висота | 25 |
| Розміри камери глибина | 40 |
| Розміри камери ширина | 40 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Сумісність | Модульні кухонні системи 600 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл виробничий |
| Тип сталі | Феритна |
| Форма постачання | Зібраний, зварний |
| Ширина місця під холодильник | 61.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 564 ₴



