
Стіл зі зливом двокамерним Stalgast 1800x700x900 мм нержавіюча сталь
49 786 ₴
- В наявності
- Код: 16429101
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерним лівий з місцем для холодильника або посудомийної машини виробництва Stalgast (індекс 981047180). Стіл з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Загальні розміри 1800×700×850 мм. Два зливи розміром 50×50×25 см кожний. Задній борт висотою 40 мм. Місце під холодильник або посудомийку має ширину 61,5 см. Меблі оснащені чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Вирізане отвір під змішувач діаметром 33 мм розташований у задній кромці між двома камерами. Стіл поставляється повністю у вигляді зварної конструкції. Виріб призначений для харчових підприємств, ресторанних кухонь, готельних кухонь, шкільних їдалень, м'ясокомбінатів, молокозаводів. Можливі додаткові опції виконання: виготовлення в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, використання різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), товщина листа від 0,8 до 2 мм, виконання зі скосами або додатковими бортами різної висоти, прорізання отворів та зміна форми стільниці, встановлення підвісних ящиків у місцях, що не заважають зливу, тиснення стільниці лише в області зливу, посилення та демпфування стільниці ламінованою плитою, встановлення полиці на будь-якій висоті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Борт задний | 40 |
| Можливі варіанти матеріалу | AISI 304 та інші марки неіржавкої сталі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору під змішувач | 33 |
| Кількість ніг | 4 |
| Мoдель | 981047180 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Для харчових підприємств, ресторанів, готелів, шкільних столових, м'ясокомбінатів, молокозаводів |
| Положення зливу | Лівий |
| Розмір кожної камери | 50×50×25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом двокамерний |
| Товщина аркуша | 0.8-2 |
| Форма постачання | Зварювальна конструкція |
| Ширина місця під холодильник/посудомийку | 61.5 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 786 ₴


