
Стелаж складської Stalgast 800x500x1800 мм із суцільними полицями
20 361 ₴
- В наявності
- Код: 16429102
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж складської Stalgast призначений для організації зберігання в приміщеннях громадського харчування, складських та торгових приміщеннях. Розміри конструкції: ширина 800 мм, глибина 500 мм, висота 1800 мм. Оснащений суцільними (суцільними) полицями для рівномірного розподілу навантаження. Модель виготовлена відповідно до стандартів для професійного використання в ресторанах, кафе, буфетах та інших закладах харчування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Мoдель | 800x500x1800 |
| Тип | Стелаж складаний |
| Тип полиць | Суцільні |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 361 ₴


