
Стіл Stalgast зі зливом двокамерний місце під холодильник 2000x600x900 мм
47 020 ₴
- В наявності
- Код: 16429104
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом двокамерний з місцем під холодильник або посудомийну машину виробництва компанії Stalgast, модель 981046200. Виготовлений з високоміцної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Загальні розміри: 2000x600x850 мм. Оснащений двома сливними мийками 40x40x25 см кожна. Задній кант висотою 40 мм. Стіл має чотири опори, задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Місце під холодильник або посудомийну машину має ширину 61,5 см. Отвір для змішувача діаметром 33 мм розташований на задній кромці між двома камерами. Стіл поставляється повністю зібраним, зварної конструкції. Стільниця штампована. Призначений для гастрономічних закладів, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясопродуктових та молочних підприємств. Допускається виготовлення за замовленням зі змінними розмірами (точність ±1 мм), з інших марок нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з товщиною листа 0,8-2 мм, з різними варіантами кантів та без них, з вирізами та різними формами стільниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Довжина: | 200 мм |
| Задний кант | 40 |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість опор | 4 |
| Конструкція | Зварена |
| Мoдель | 981046200 |
| Марка стали | Феритна AISI 445 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Гастрономічні заклади, кухні ресторанів, готелів, столові, харчові підприємства |
| Розміри кожної камери | 40x40x25 |
| Розміри загальні | 2000x600x850 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Штампована |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Ширина місця під холодильник або посудомийну машину | 61.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 020 ₴



