
Стіл Stalgast зі зливом двокамерним з місцем під холодильник 2100x700x900 мм
54 032 ₴
- В наявності
- Код: 16429107
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробничий Stalgast зі зливом двокамерним, призначений для використання у комерційних кухнях, ресторанах та харчових підприємствах. Має вбудоване місце для встановлення холодильника або посудомийної машини. Розміри: 2100x700x900 мм. Виріб з нержавіючої сталі, відповідає вимогам харчової промисловості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Довжина: | 2100 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Зі зливом двосекційний |
| Мoдель | 2100x700x900 |
| Місце під обладнання | Під холодильник або посудомийну машину |
| Призначення | Для ресторанів і харчових підприємств |
| Тип | Стіл виробничий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 032 ₴


