
Стелаж складський Stalgast 900х400х1800 мм з повними полицями
19 700 ₴
- В наявності
- Код: 16429111
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж складський Stalgast призначений для зберігання товарів у готельно-ресторанній сфері. Конструкція виконана з нержавіючої сталі з повними полицями, що забезпечує надійність і довговічність. Розміри: ширина 900 мм, глибина 400 мм, висота 1800 мм. Стелаж гвинтовий, розроблений для самостійної збірки. Ноги виготовлені з кутового профілю та з'єднуються з полицями за допомогою гвинтів. Полиці мають можливість регулювання за висотою. Меблі поставляються в розібраному вигляді. Максимальне навантаження на одну полицю становить 70 кг. Всі вироби з нержавіючої сталі оснащені спеціальними регульованими ніжками (регулювання 0-25 мм) і задньою кромкою висотою 40 мм. Ніжки виробляються з потужних і стабільних 40 мм профілів. Матеріал нержавіючої сталі забезпечує стійкість до корозії та впливу харчових продуктів, відрізняється високою механічною міцністю, низькою шорсткістю поверхні, легко миється та зберігає властивості при високих і дуже низьких температурах. Вироби виробляються на замовлення, час виготовлення від 7 до 21 дня з моменту одержання авансового платежу або повної суми замовлення. Можливе налаштування розмірів відповідно до індивідуальних вимог клієнта.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час виготовлення | 7-21 днів |
| Висота | 1800 мм |
| Висота заднього борту | 40 |
| Глибина | 400 мм |
| Конструкція | Скручуваний |
| Мoдель | 900x400x1800 |
| Максимальне навантаження на полицю | 70 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Самостійне збирання |
| Профіль ніжок | 40 мм |
| Регулювання ніжок | 0-25 |
| Регулювання полиць | Да |
| З'єднання ніг із полицями | Гвинти |
| Тип | Стелаж складаний |
| Тип полиць | Повні |
| Форма постачання | Розібрана |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 700 ₴


