
Стіл Stalgast зі зливом двокамерним та місцем для холодильника 1600x700x900 мм
47 346 ₴
- В наявності
- Код: 16429119
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробництва Stalgast (індекс 981047160) призначений для професійних кухонь гастрономічних закладів, ресторанів, готелів, їдалень та м'ясопереробних підприємств. Стіл виконаний з високоякісної нержавіючої сталі марки AISI 445 з задньою бортиком висотою 40 мм. Оснащений двома камерами для зливу розміром 50×50×25 см. Має спеціальне місце шириною 61,5 см для встановлення посудомийної машини або холодильника під столом. Основа складається з чотирьох ніг, задні ноги зміщені на 80 мм щодо стільниці. Отвір для змішувача діаметром 33 мм розташований на задній кромці між двома камерами. Загальні розміри стола: 1600×700×850 мм. Стіл поставляється повністю зібраним у вигляді зварної конструкції. За спеціальним замовленням можливе виготовлення в інших розмірах, з різних марок нержавіючої сталі, з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, з додатковими посиленнями та опціями.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Кількість камер зливання | 2 |
| Кількість ніг | 4 |
| Мoдель | 981047160 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Місце для холодильника або посудомийки ширина | 61.5 |
| Призначення | Для гастрономічних закладів, ресторанів, готелів, столових, м'ясопереробних підприємств |
| Розмір однієї камери | 50×50×25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 мм |
| Сторона розташування камер | Ліва |
| Тип | Стіл виробничий зі зливом |
| Форма постачання | Зварна конструкція в складанні |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 346 ₴



