
Стелаж складський Stalgast з повними полицями 1200x700x1800 мм
31 845 ₴
- В наявності
- Код: 16429123
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж складський Stalgast призначений для зберігання товарів у готельно-ресторанному та комерційному обладнанні. Конструкція з гвинтовими полицями забезпечує надійність та зручність монтажу. Опори виконані зі сталевого профілю 30x30 мм і кріпляться до полиць за допомогою болтів для забезпечення жорсткості конструкції. Максимально допустиме рівномірно розподілене навантаження на одну полицю становить 70 кг/м². Розміри: ширина 1200 мм, глибина 700 мм, висота 1800 мм. Стелаж призначений для організації системи зберігання у складських приміщеннях, кухнях ресторанів, готелів та харчових виробництв. Конструкція забезпечує оптимальне використання вертикального простору та довговічність завдяки сталевому виконанню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Конструкція | Скручувані полиці |
| Кріпити | Болтове з'єднання |
| Мoдель | 981857120 |
| Максимальне навантаження на полицю | 70 |
| Материал ног | Сталь |
| Профиль ног | 30x30 мм |
| Тип | Стелаж складаний |
| Ширина | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 845 ₴


