
Стіл Stalgast зі двома раковинами та місцем для холодильника 1700х600х900 мм
46 564 ₴
- В наявності
- Код: 16429131
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний кухонний стіл Stalgast (індекс 981046170) зі вбудованою двокамерною раковиною та місцем для встановлення холодильника або посудомийної машини. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Розміри: 1700х600х900 мм (довжина х ширина х висота). Конструкція включає чотири опорні ніжки, причому задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Наявність заднього бортика висотою 40 мм. Місце для холодильника або посудомийної машини має ширину 61,5 см. Розміри кожної раковини: 40х40х25 см. Меблі оснащені отвором діаметром 33 мм для монтажу змішувача, розташованим на задній кромці між двома кморами. Стіл поставляється у повністю зібраному вигляді у вигляді єдиної зварної конструкції. Призначений для використання у професійних кухнях ресторанів, готелів, їдалень, м'ясних та молочних цехів, підприємств громадського харчування та харчової промисловості. Може бути виготовлений у додаткових розмірах на замовлення клієнта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього бортика | 40 |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Довжина: | 170 мм |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість раковин | 2 |
| Мoдель | 981046170 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Місце для посудомийки | Да |
| Місце для холодильника | Да |
| Розмір раковини | 40х40х25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Кухонний стіл із вбудованою раковиною |
| Форма постачання | Зібраний, зварний |
| Ширина місця під холодильник | 61.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 564 ₴



