
Стелаж складський Stalgast 800x600x1800 мм з повними полицями
21 097 ₴
- В наявності
- Код: 16429139
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж складський Stalgast призначений для організації зберігання в магазинах, ресторанах та інших комерційних приміщеннях. Розміри: 800x600x1800 мм. Оснащений повними полицями для розміщення товарів та матеріалів. Модель забезпечує надійне та компактне сховище.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Мoдель | pełne800x600x1800 |
| Тип | Стелаж складаний |
| Тип полиць | Повні |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 097 ₴


