
Стіл зі зливом двокамерною Stalgast з місцем для холодильника 1800x700x900 мм
49 786 ₴
- В наявності
- Код: 16429140
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл з нержавіючої сталі зі зливом двокамерний виробництва компанії Stalgast призначений для професійних кухонь ресторанів, готелів, столових, харчопереробних підприємств, м'ясних цехів та молочних виробництв. Модель 981037180 виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі аустенітної AISI 445. Основні характеристики: загальні розміри 1800×700×850 мм, дві камери для миття розміром 50×50×25 см кожна. Стіл оснащений місцем під мийку або холодильник шириною 61,5 см. Конструкція включає задній край висотою 40 мм, чотири опори (задні зміщені на 80 мм щодо стільниці). Між двома камерами розташоване отвір для змішувача діаметром 33 мм. Стіл поставляється у вигляді цільного зварного виробу. За запитом можливо виготовлення в додаткових варіантах: будь-які розміри з точністю до 1 мм, різні марки нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), товщина листа від 0,8 до 2 мм, без бортів або з додатковими бортами будь-якої висоти, з вирізами та будь-якою формою стільниці, з підвісними ящиками, з армуванням та звукоізоляцією, з полицею на будь-якій висоті від підлоги, з отвором для подрібнювача відходів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього краю | 40 |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість опор | 4 |
| Мoдель | 981037180 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Для професійних кухонь ресторанів, готелів, столових, харчових підприємств, м'ясних цехів, молочних виробництв |
| Розмір камери | 50×50×25 |
| Зміщення задніх опор | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом двокамерний |
| Форма постачання | Зварений суцільний виріб |
| Ширина місця для холодильника або посудомийки | 61.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 786 ₴


