
Стелаж складський Stalgast перфоровані полиці 700x400x1800 мм
20 215 ₴
- В наявності
- Код: 16429157
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж складський магазинний Stalgast для зберігання товарів, оснащений перфорованими полицями. Конструкція виконана з нержавіючої сталі, що забезпечує стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Розміри: ширина 700 мм, глибина 400 мм, висота 1800 мм. Максимальне навантаження на одну полицю становить 70 кг. Стелаж має розбірну конструкцію для самостійного монтажу. Ноги виконані з кутника і з'єднуються з полицями за допомогою гвинтів, що дозволяє регулювати положення полиць. Регульовані ніжки забезпечують вирівнювання в діапазоні від 0 до 25 мм, а задня панель має висоту 40 мм. Ніжки та основа виготовлені з міцних та стійких 40-міліметрових профілів. Нержавіюча сталь відрізняється високою механічною міцністю, низькою шорсткістю поверхні, легко очищується, зберігає свої властивості при високих і низьких температурах. Стелаж призначений для використання у готельно-ресторанному бізнесі та харчових закладах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Задня панель | 40 |
| Конструкція | Розбірна |
| Мoдель | 981894070 |
| Максимальне навантаження на полицю | 70 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Самостійний |
| Ноги | Регульовані, з куточка |
| Профіль ніг і основи | 40 мм |
| Регулировка ног | 0-25 |
| Тип | Стелаж складаний |
| Тип полиць | Перфоровані |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 215 ₴



