
Стіл Stalgast зі зливом двокамерний з місцем під холодильник 2000x700x900 мм
53 338 ₴
- В наявності
- Код: 16429158
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробництва Stalgast зі вбудованим двокамерним зливом. Розміри: 2000 мм (довжина) x 700 мм (ширина) x 900 мм (висота). Передбачено місце для встановлення холодильника або посудомийної машини. Призначений для використання у професійних кухнях, ресторанах та харчових підприємствах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 2000 мм |
| Додатково | Місце під холодильник або посудомийну машину |
| Мoдель | 2000x700x900 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип зливу | Двокамерний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 338 ₴


