
Стелаж Stalgast магазинний перфоровані полиці 700x600x1800 мм
23 849 ₴
- В наявності
- Код: 16429160
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж магазинний Stalgast призначений для зберігання товарів у ресторанах, кафе, магазинах. Модель з перфорованими полицями розмірами 700x600x1800 мм. Матеріал виготовлення — нержавіюча сталь, що забезпечує стійкість до корозії та впливу харчових продуктів. Конструкція гвинтова, призначена для самостійного монтажу. Ніжки виконані з кутового профілю та з'єднані з полицями за допомогою гвинтів. Регульовані ніжки дозволяють підстроїти висоту в діапазоні 0-25 мм. Задня кромка висотою 40 мм. Профілі опор виготовлені з міцного 40 мм матеріалу. Максимальне навантаження на полицю становить 70 кг. Полиці мають перфоровані виконання для кращої циркуляції повітря. Стелаж поставляється в розібраному вигляді. Усі габарити можуть бути адаптовані під індивідуальні вимоги замовника. Час виробництва — 7-21 день з моменту оплати. Вироби з нержавіючої сталі характеризуються високою механічною міцністю, легко миються завдяки гладкій поверхні, зберігають властивості при високих та низьких температурах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1800 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час виробництва | 7-21 днів |
| Висота задньої крайки | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 600 мм |
| Комплектація | Розкладеного вигляду, вимагає самостійного монтажу |
| Мoдель | 981896070 |
| Максимальне навантаження на полицю | 70 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для ресторанів, кафе, магазинів |
| Розмір профілю опори | 40 |
| Регулировка ног | 0-25 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стелаж магазинний |
| Тип конструкції | Скручуваний |
| Тип полиць | Перфоровані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 849 ₴


